Bacanağının işleri sebebiyle baldızım sık sık yanlız kalıyordu, arada bir uçağa atlayarak yanımıza geliyor ve bazen de uzun süre bizimle kalıyordu. Bir gün gezme planları yaparken, baldızımın şiddetli karın ağrısı başladı. Makyaj için girdiği yatak odasından inlemelerini duyunca hemen yanına koştum. Baldızım ellerini karnına bastırarak acı çekiyordu ve koca yataktaydı.

Abim de odaya girip üzerini değiştirmeye başladı. Bu sırada abimin beni gizlice izlediğini farkettim ve bu durum beni oldukça hoşnut etti. Yavaş yavaş aramızdaki mesafeleri kaldırmaya başlamıştık ve abim de bana yardım ediyordu.

Oda içindeki sohbetlerimizde artık kadın-erkek ilişkileri ve seks önemli bir yer tutmaya başlamıştı. Ben bile artık sütyenimi çıkarmadan önce bir şişe bira bitiriyordum, ama içmiyordum. Ebru oturduğu yatağa iyice uzanmış ve biraları tek başına götürüyordu. Biraz sonra kalkmak için hamle yaparken hemen elinden tutup kaldırdım ve tuvalete gitmek istediğini söyledi. Alkolün etkisiyle dili dolanmaya başlamıştı. Koluna girip wc’ye kadar götürdüm.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*