Ben, birisiyle ilişkiye girmek istediğim halde, teyzem isteksiz olduğu için sadece okşamakla yetindim. Sonunda onun dudaklarına yapıştım, onu öptüm ve memelerini okşadım. Biraz da vücudunu okşadıktan sonra giyinip eve gittim. O günden sonra teyzemle cinsel ilişki yaşamadık, ancak ikimiz de tekrar yapmak istiyoruz. Henüz 2-3 gün geçti, bu yüzden beklememiz gerekiyor.

Başvurusu için gittiğim büyük bir market zincirindeki başvuru formunu doldurdum ve içeriye, müdürün odasına vermem söylendi. İçeri geçtiğimde, müdürün bir kadın olduğunu gördüm. Yaklaşık 35-36 yaşlarındaydı ve gerçekten muhteşem bir kalçaya sahipti. Benimle kısa bir konuşmanın ardından beni işe aldı.

Ertesi gün hazırlandım ve işyerine gittim. Ben dışında 1 erkek ve 4 kadın daha vardı. Üzerimde sırılsıklam olan bir gömlek ve etek vardı. Bacaklarım eteğe yapışmış ve belim çıplaktı. Kollarım ise gömleğime yapışmıştı, ancak siyah sütyenim hala ortadaydı. Oğlum bana bakıyordu ve o da ıslanmıştı. Aklıma kötü bir şey gelmedi ve eve gittik, duş aldık ve kuruduk.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*