Koltukta oturan kişiyi kaldırıp bir yanındaki tekli koltuğa oturttum. Bacaklarını koltuğun kollarına dayayarak araladım, hemen önünde yerimi aldım ve amını yalamaya devam ettim. Yaladıkça hafifçe haykırıyordu ve başımı amına bastırıyordu. Amını elimle güzelce açtım ve dilimi içine soktum. Kesik kesik inlemeleri dahada hızlanmıştı. Çok geçmeden kasılmaya başladı ve ateşini alırken “hadi başla!” diyerek açmış olduğum birayı yudumlamaya başladı.

Semra ürkek bir şekilde yanıma geldi. Benim kazık gibi sikimi görünce “bu çok büyük, ben şunu alamam, iki yıldır yapmadım, mahvolurum valla” dedi. Fakat Fidan ve Vahide, Semra’yı bir çırpıda soyup kucağıma oturtup amını elleriyle açıp sikimin üzerine bastırıverdiler. Ben de hiçbir yakınma etmedim tabii.

Bir akşam sahilde oturup şarap içmeyi teklif ettiğinde kabul ettim, ama asıl niyetinin o olmadığını hissedebiliyordum. Daha önce çıktığım çocuklarla iki-üç kez sevişmiştim fakat hala bakireydim. Kuzenimle ilişkiye girip kızlığımı bozmayı hayal ediyordum.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*